OkienniceValcomp

Systemy do okiennic zyskują coraz większą popularność w naszej szerokości geograficznej. Mimo tego, że okres komunizmu ograbił nas z piękna i estetyki, ograniczając do najprostszych funkcjonalności, odkrywamy małe rzeczy które cieszą oko i duszę a dzięki nowoczesnej technologii są w stanie sprostać wyszukanym potrzebom funkcjonalnym.

Bardziej popularne w cieplejszych częściach naszego globu, gdzie słońce bywa prawdziwym utrapieniem, okiennice oferują kilka innych udogodnień, które zwracają uwagę zarówno projektantów architektury jak i użytkowników. Oprócz swojej głównej funkcji regulacji poziomu nasłonecznienia we wnętrzu okiennice zapewniają naturalną klimatyzację i wspierają racjonalne gospodarowanie energią w budynku.

Współczesna architektura oprócz dbałości o energię i komfort użytkownika zapewnia niezwykłe bogactwo estetycznych wrażeń. Swobodny i pełen rozmachu eklektyzm, dający przegląd najbardziej efektownych stylistyk na przełomie ubiegłych wieków sąsiaduje ze skondensowanym i pełnymokienniceValcomp4 umiaru minimalizmem.