sportub
okienniceValcomp1

 

 

 

 

W Warszawie powstały ostatnio dwie realizacje, których nowoczesna stylistyka oparta jest na monumentalnym działaniu dużych, ażurowych powierzchni, których funkcja została uzupełniona o panele z systemami składanych okiennic firmy VALCOMP.

okienniceValcomp2

 

 

 

Osiedle Ażurowych Okiennic zaskakuje elegancją i oryginalnością wkomponowanych ażurów z drewna, które nadają osiedlu ciepły i nieco orientalny charakter. Składane panele okiennic zapewniają mieszkańcom prywatność i wygodę, całość łagodnie wtapiają się w okoliczną przyrodę.

okienniceValcomp

 

 

 

 

 

Apartamenty Wronia to monumentalna realizacja w samym centrum miasta, której jasna, rytmiczna fasada wyróżnia się lekkością i harmonią. Długie, rytmiczne pasy paneli usianych gęstą, nierównomierną siatką perforacji jest kwintesencją pełnej wyrafinowania prostoty. Wysokie witryny parteru zostały wzbogacone o panele składane, oparte na systemach serii 500 SPORTUB.

Systemy składane do drzwi i okiennic SPORTUB seria 500 to wyjątkowo ekonomiczna i trwała inwestycja w funkcjonalność budynku. Okucia wykonane ze stali ocynkowanej zapewniają nośność drzwi, bram i okiennic do 150 kg. System składany zapewnia pełne otwarcie drzwi przy minimalnym wykorzystaniu powierzchni przy otwarciu.