prometeusz

System PRO-meteusz to łatwy montaż, pełne wypełnienie z lustra i łagodne domykanie w jednym. Do tego w dwóch wersjach kolorystycznych: srebro i oliwka.


Łatwy montaż, uniwersalność i funkcjonalność

Prosta i optymalna konstrukcja ramowa systemu zapewnia jego łatwy samodzielny montaż i umożliwia umieszczenie w drzwiach dowolnego wypełnienia. System oparty jest na dolnym układzie jezdnym z łożyskami tocznymi i górnym układem z łożyskami ślizgowymi, na podwójnym torze. Dedykowany do płytszych wnęk dzieki zastosowaniu wąskich torów: górnego i dolnego.
Konstrukcja ramowa przeznaczona do wypełnień o grubości 18 mm, również doskonale sprawdza się w przypadku zastosowania wypełnień szklanych 4 mm i 4,5 mm, a to za sprawą łatwego osadzania w profilach przy pomocy klina mocującego. Stosując łącznik poziomy można łatwo mieszać wypełnienia: płytę 18 mm z wypełnieniem szklanym lub dowolnym innym materiałem grubości 4-4,5 mm.
Dodatkowo w drzwiach można zamontować system łagodnego domyku podwyższając jakość użytkowania

Wysoka jakość i trwałość

System charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą a jego budowa zapewnia niską eksploatację wszystkich elementów, co jest udokumentowane udzieleniem gwarancji na bezawaryjną pracę systemu przez 25 lat, co odpowiada testom wytrzymałości na 100 000 cykli otwarcia i zamknięcia drzwi.