Wszystkie zestawy okuć do drzwi oferowane są w kompletach do samodzielnego montażu. W skład każdego zestawu wchodzi odpowiedniej długości prowadnica, wózki, akcesoria, wkręty mocujące oraz instrukcja obsługi.

W naszej ofercie znajdują się także komplety złączek do dodatkowych skrzydeł drzwi, a także akcesoria dodatkowe takie jak maskownice, szczotki przeciwkurzowe i odbojowe, profile aluminiowe do krawędzi drzwi z płyty oraz elementy dla opcjonalnego prowadzenia dolnego drzwi i mocowania prowadnic.

VALCOMP jako producent i wyłączny przedstawiciel na rynek polski francuskiej firmy MANTION oferuje nowoczesne systemy okiennic przesuwanych lub rozwieranych oraz przemysłowych, ciężkich drzwi przesuwnych.

MANTION to światowa marka, której VALCOMP jest członkiem od 2002 roku.

MANTION, firma z 90-letnią tradycją i doświadczeniem, to innowacyjność i nieustanny rozwój, którego celem jest spełnianie rosnących wymagań klientów. To także umiejętność stosowania najnowocześniejszych technologii w procesie projektowania i produkcji. Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 potwierdza jednocześnie dbałość firmy o zapewnienie swoim produktom najwyższej jakości.

Niniejszy artykuł ma za zadanie wesprzeć Klienta we właściwym wyborze systemu do drzwi, okiennic i ciężkich drzwi i bram przemysłowych oraz udzielić wszystkich niezbędnych informacji dla prawidłowego montażu elementów systemów.
Uzupełnieniem wskazówek są filmiki montażowe, w których pokazujemy najbardziej istotne kroki montażu każdego systemu.